English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

پیام مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر به مناسبت فرا رسیدن عید سعید قربان

بنا به گزارش روابط عمومی شکه بهداشت و درمان پیرانشهر

 


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

در متن پیام دکتر کاسیان زاده  آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

عید قربان، یادآور باشکوهترین جلوه ایثار و تعبد در برابر خالق یکتا  و موفق بیرون آمدن از آزمون سخت و سنگین الهی حضرت خلیل الرحمن(ع) است که با دل کندن از تمامی تعلقات دنیوی و قربانی کردن نفس سرکش، راه و رسم طاعت و بندگی و گذشتن از خود و دلبستگی های خود در درگاه حق را به انسان ها آموخت و منشاء پاک ترین عید مسلمانان شد. 

 

عيد سعید قربان، عيد قربانی تعلقات و روز رهايى از هر آن چه که غيرخدايى است، می‌باشد. در اين روز با قربانی کردن اسماعيل وجود، که همانا دلبستگى‌های دنيوى است، نزدیک شدن به مبدأ هستی محقق می شود. روز اوج بندگی و تجلی ایثار ابراهیمی و پرشکوه‌ترین ایثار و زیباترین جلوه‌ی تعبد در برابر خالق عالم را تجلی می‌کند و فرصت و تذکری است برای ما بندگان که تعلقات و وابستگی های دنیوی و مادی را در راه اطاعت از پروردگار جهانیان به قربانگاه ببریم و ابلیس نفس را از خویش برانیم تا از خواهش ها و تمایلاتی که هر آینه به دست و پای انسان زنجیر شده و بر دلها زنگار فراموشی می نهد، خلاصی یابیم .

 

اینجانب عید قربان، این عید بزرگ را به پیشگاه مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) و مسلمین جهان به ویژه کارکنان شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر تبریک عرض نموده و موفقیت همگان را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

 

 دکتر کاسیان زاده

میر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر


٠٨:٢٩ - پنج شنبه ٩ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٢٢    /    تعداد نمایش : ٢١٣خروج