English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

کلینیک ویژه تخصصی پیرانشهر تحویل موقت داده شد

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر


Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

دکتر مجید کاسیان زاده جانشین مدیریت شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر در گفتگو با روابط عمومی گفت : کلینیک ویژه تخصصی بیمارستان امام خمینی ( ره) پیرانشهر در زمینی به مساحت 1327 متر مربع در سه طبقه ( در هر طبقه حداقل 20 اتاق ) با اعتبار اولیه بالغ بر 24 میلیارد ریال پس از کسب مجوز از دانشگاه متبوع از اسفند 94 توسط پیمانکار طرف قرارداد شروع شده است.

دکتر کاسیان زاده همچنین اضافه کرد : یک طبقه از این ساختمان به مرکز بهداشت و دو طبقه دیگر به کلینیک تخصصی اختصاص داده خواهد شد.

ابوبکر نشاطی خرم مدیر بیمارستان همچنین به ان موارد اشاره نمود : با نصب دستگاه و تجهیزاتی از جمله آسانسور ، ژنراتور ، تاسیسات گرمایشی و سرمایشی و... که جهت بهبود عملکرد ساختمان نصب گردیده اعتبار تخصیص داده شده 30 میلیارد ریال شده است.

نشاطی خرم یادآور گردید : سفیدکاری ، سقف کاذب ساختمان تمام شده و برخی موارد تاسیساتی و لکه گیری نصب کلید و پریز نیز در حال انجام می باشد.

مهندس داراب ناظر مقیم پروژه با اشاره به پیشرفت فیزیکی 97 % کلینیک گفت : با توجه به اینکه کل کارهای باقیمانده کلینیک کمتر از 3% می باشد لذا  25 روز فرصت از طرف دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه با موافقت مهندسین مشاور به پیمانکار فرصت داده شد که نواقصات را برطرف نماید.

مهندس داراب افزود : محوطه سازی کلینیک ویژه تخصصی اضافه بر قرارداد به پیمانکار محول گردید.

گفتنی است که شروع بکار کلینیک ویژه تخصصی منوط به تجهیز لوازم موردنیاز می باشد که قول مساعد از طرف دانشگاه علوم پزشکی ارومیه برای تجهیز کلینیک تخصصی پیرانشهر داده شده است.


٠٨:٤٠ - دوشنبه ١٣ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٥٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٠٢خروج