English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: دوشنبه ٠١ مرداد ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

بهورزان پیرانشهر تجلیل شدند

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

آقای عبدالهی سرپرست فرمانداری پیرانشهر در این مراسم ضمن تبریک روز بهورز گفت : بهورزان از اقشار زحمت کش جامعه هستند که در سنگر سلامت نقش مهمی در راستای سلامت جامعه و خانواده دارند .

عبدالهی بهورزان را پرچم دار سلامت خواند و افزود : بهورزان برای سلامتی و آرامش خاطر بیماران شبانه روز در تلاشند و این را باید غنیمت شمرد چرا که خدمت به مردم از اولویت کاری دولت است


دکتر کاسیان زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر ، ضمن عرض خیرمقدم به بهورزان که سربازان خط مقدم نظام بهداشتی هستند روز بهورز را به آنها تبریک گفت و افزود: بهورزان بايد مسائل اجتماعي روز را بشناسند و با پويايي و استمرار از لحاظ علمي جايگاه خود را ارتقاء دهند و نقش آفريني بهورزان در عرصه سلامت بايد از گذشته بارزتر و توان علمي آنها نيز همواره  افزايش يابد.


دکتر کاسیان زاده افزود : ایجاد عدالت از وظایف سنگین بهداشت و درمان است و تلاشهای بزرگی که توسط بهورزان زحمت کش صورت گرفته جای تشکر و تقدیر دارد.


مهندس سلیمانی رییس امور اجرایی مرکز بهداشت پیرانشهر نیز ضمن تبریک سالروز آغاز بکار خانه های بهداشت و فرا رسیدن روز بهورز از تلاش خستگی ناپذیر این همکاران عزیز قدردانی نموده و اعلام نمود : انشالله بهورزان محترم با همدلی و کار بیشتر در خدمت به شهروندان عزیز بیش از پیش موفق باشند.


مهندس سلیمانی همچنین بیان نمود : بومی بودن بهورزان ، ارتباط دائم ایشان با مردم ، ثبت دقیق اطلاعات بهداشتی و نظارت مستمر از عوامل عمده پوشش مطلوب خانه های بهداشت بوده است .سپس چند نفر  از بهورزان شعر، دکلمه در خصوص گرامیداشت مقام بهورز و وظایف بهورزی قرائت نمودند و در ادامه مسابقه علمی به صورت کتبی بین بهورزان برگزار گردید که جوایزی نیز به 12 نفر از برندگان هداء گردید.

 


٠٩:٥٠ - چهارشنبه ٢٢ شهريور ١٣٩٦    /    شماره : ١٥٦٧١    /    تعداد نمایش : ١٩٦خروج