English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٣٠ دی ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر منصوب شد

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان پیرانشهر

 

مراسم تودیع دکتر مجید کاسیان زاده مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان  و معارفه دکتر حسینی بعنوان مدیر جدید  با حضور دکتر رسول خضری نماینده محترم مردم پیرانشهر و سردشت ،دکتر انتظار مهدی معاونت امور بهداشتی دانشگاه حاج ماموستا محمودی امام جمعه شهرستان  و مهندس ترابی فرماندار شهرستان،  جمعی از مسئولین شهرستانی ، مسئولین مراکز شهری و روستایی و  کارشناسان ستادی در سالن اجتماعات مرکز بهداشت برگزار گردید.

دکتر انتظار مهدی طی سخنانی  در  مراسمی که روز 17 خرداد صدور  حکمی از سوی دکتر جواد آقازاده ریاست  دانشگاه علوم پزشکی ارومیه، دکتر سید محمد حسینی را بعنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر  منصوب و از زحمات دکتر کاسیان زاده تقدیر و تشکر بعمل آورد.

دکتر انتظار مهدی در این مراسم  با تشکر از مسئولین شهرستانی و دکتر کاسیان زاده با اشاره به تشکیل 3180000 پرونده الکترونیک  اظهار داشت: پرونده الکترونیک نهایت آرزوی سیستم بهداشتی بوده که با همت پرسنل بهداشتی درحال انجام می باشد.

دکتر خضری نماینده محترم مردم پیرانشهر و سردشت نیز از فعالیتهای دکتر مجید کاسیان زاده تقدیر و تشکر بعمل آورده و تاکید کرد :مسئولیت سخت میباشد و تمامی مسئولینی که در مناطق محروم و مرزی فعالیت میکنند قابل تحسین و تقدیر میباشند . وی دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران را در مناطق محروم قابل ستایش دانست.

دکتر خضری نماینده محترم مردم پیرانشهر و سردشت تصریح کرد : خدمات جامعه پزشکی در سطح کشور بر هیچ کس پوشیده نیست که نمونه عینی آن ارائه خدمات پیشرفته پزشکی در نقطه صفر مرزی می باشد.

 دکتر سید محمد حسینی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان ضمن تقدیر از حسن نیت دانشگاه علوم پزشکی به جهت اعتمادی که به وی داشته اند گفت : امیدوارم که با همکاری پرسنل خدوم و زحمتکش شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر و همچنین شورای اداری شهرستان بتوانیم در طی مدتی که بعنوان خدمتگزار مشغول فعالیت خواهم بود آثار ماندگاری را در حوزه رسیدگی به امورات درمانی شهروندان عزیز بر جای بگذاریم.

وی در ادامه ضمن اشاره به گزارش فعالیتهای خود در حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی تصریح کرد : برای موفقیت در روزهای آتی نیازمند همکاری و همفکری همه شما همکاران عزیز و محترم می باشد.

در خاتمه مراسم با اهداء لوح و هدایایی از طرف تیپ 164 ارتش  دانشگاه  علوم پزشکی از زحمات و تلاشهای دکتر کاسیان زاده تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است در این مراسم از تلاشهای کارشناسان بهداشت روان شهرستانهای سردشت ، بوکان ، ارومیه و پیرانشهر با اهداء لوح سپاس و هدایایی تقدیر بعمل آمد

 

 


١٣:٣٦ - پنج شنبه ١٧ خرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٩٣٠٨    /    تعداد نمایش : ٤٥٨خروج