English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: پنج شنبه ١٣ آذر ١٣٩٩


  چاپ        ارسال به دوست

پیام تبریک مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر به مناسبت آغاز هفته بسیج و اعدولهم ما استطعتم من قوه (انفال ۶۰)

بنا به گزارش کاظمی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

 

بسیج، فهم درست، اعتماد، اراده و اخلاص امت اسلامی است که با ظهور اسلام تولد یافته و در ملت‌های مسلمان رشد کرده است. هوشمندی و تدبیر ارجمند حضرت امام خمینی (ره) و عدالت خواهی میلیون‌ها انسان با ایمان، تنها تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود.

هفته مبارک و فرخنده بسیج فرصت مغتنمی است جهت تجدید پیمان با آرمان‌های بلند حضرت روح الله و بیعتی دوباره با بزرگ بسیجی دلاور سلف صالح حضرت امام، مقام معظم رهبری است که نوای دلنشین و عاشقانه اش را با گوش جان شنیدیم او که در خاکی افلاکی به گستره تاریخ انسان در برابر تمامت استکبار قد علم کرد و پرچم خونین فتح را بر گلدسته‌های غریب مسجد لاله‌ها بر افراشت و او که ما را گفت:

بسیجی باید در وسط میدان باشد تا فضیلت‌های اصلی انقلاب زنده بماند.

امید آنکه ما بازماندگان آن امام بزرگوار و پاک سرشت بتوانیم این صفت زیبا را در تار و پود نام مقدس بسیج و بسیجی که عجین شده است با کلمات مقدسی نظیر شهید و جانباز و ایثارگر و آزاده و فداکار و جان برکف، خون شهید و دست بریده و تن پاره پاره، صیانت و پاسداری کنیم.

 

لذا اینجانب هفته بسیج را بر همه دلاور مردان بسیجی ایام دفاع مقدس و دیگر بسیجیانی که در سنگرهای گوناگون نظام در جهت توسعه و آبادانی و حفظ و حراست آن کوشش می‌کنند همچنین بسیجیان شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

 

دکتر مجید کاسیان

مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

 

 

 


١١:١٧ - پنج شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ٣٤٠٨٩    /    تعداد نمایش : ١٥خروج