English|صفحه اصلی  | سایت اصلی دانشگاه |   امروز: يکشنبه ٢٥ آذر ١٣٩٧


  چاپ        ارسال به دوست

سالمندان گنجینه های تجربه اند

بنا به گزارش مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

 

در راستای گرامیداشت هفته سالمندان اکیپ بهداشتی درمانی درمانگاه سپاه در قالب یک تیم شامل پزشک ، و یک نفر کارشناس پرستاری  با همراهی مسئولین شبکه بهداشت و درمان ، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) پیرانشهر ، جمعی از  سالمندان بیمار تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی این شهرستان  را مورد معاینات پزشکی قرار دادند و قند خون سالمندان را نیز اندازه گرفتند.


دکتر  حسینی مدیر شبکه بهداشت و درمان پیرانشهر در گفت و گویی با روابط عمومی گفت :این برنامه در راستای گرامیداشت هفته سالمندان انجام شده و امید واریم با برنامه های آموزشی، سطح آگاهی مردم را در زمینه بهداشت و سلامت سالمندان ارتقا دهیم تا این دسته از افراد دچار بیماری و زمین گیر شدن نشوند و در صورت بروز این مشکل، خانواده ها بتوانند از آنان مواظبت نمایند.

دکتر سلیمانی مسئول اجرایی مرکز بهداشت ضمن گرامیداشت هفته سالمندان  در این راستا بیان نمود: سالمندان گنجینه های تجربه اند و برای جامعه باارزشند .

دکتر سلیمانی افزود : با توجه به افزایش امید به زندگی درکشور وبه تبع آن شاهد درصد بالای جمعیت سالمندی خواهیم بود لذا  ارتقای سلامت و بهبودی زندگی سالمندی یکی از مهمترین برنامه های نظام سلامت است که امید می رود با  گسترش وپیشرفت علم پزشکی در کشور شاهد ایجاد رشته طب سالمندی در مراکز آموزش پزشکی باشیم .  


١٢:٣١ - شنبه ١٤ مهر ١٣٩٧    /    شماره : ٢٠٨١٥    /    تعداد نمایش : ٥٩خروج